Aktualności

07/01/2019

3. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w 3. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 12-14 marca 2019r. 

Firma Kaplast Sp. z o.o. będzie uczestniczyć w tych targach po raz kolejny jako wystawca. Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach. Więcej informacji dla zwiedzających na stronie targów www.innoform.pl.

Więcej informacji o targach na www.innoform.pl.

Nowa inwestycja w dziale kontroli jakości w firmie Kaplast:

ATOS ScanBox serii 4

Dział kontroli jakości został wyposażony w optyczną maszynę pomiarową współrzędnych 3D ATOS ScanBox serii 4 firmy GOM. Urządzenie umożliwia w pełni automatyczne wykonywanie pomiarów detali technicznych o bardzo skomplikowanych kształtach. Mechaniczne urządzenia pomiarowe pozyskują dane w sposób punktowy lub liniowy, natomiast optyczne systemy pomiarowe współrzędnych 3D mierzą odchyłki pełnego pola rzeczywistych współrzędnych 3D i danych CAD. Inwestycja usprawni pracę naszego działu zapewnienia jakości oraz podwyższy standardy jakościowe w naszej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tego urządzenia na stronie producenta.

Optyczna maszyna pomiarowa współrzędnych 3D ATOS ScanBox serii 4 opracowana przez firmę GOM

16/07/2018

International Suppliers Fair

Kaplast na targach IZB w Wolfsburgu Niemcy w dniach 16.10 do 18.10.2018

Z przyjemnościa informujemy, że nasza firma bierze udział w międzynarodowych targach poddostawców w Wolfsburgu w Niemczech w dniach 16.10 do 18.10.2018.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 4102 w hali nr 4.

Więcej informacji na temat tragów znajdą Państwo tutaj.

25/10/2017

Nowa inwestycja w dziale kontroli jakości w firmie Kaplast

Dział kontroli jakości został wyposażony w cyfrowy projektor pomiarowy marki KEYENCE IM-700. Urządzenie umożliwia w pełni automatyczne wykonywanie pomiarów detali technicznych o bardzo skomplikowanych kształtach. Inwestycja usprawni pracę naszego działu zapewnienia jakości i jest zbieżna ze strategia naszej firmy. Nasza misja zakłada koncentrację produkcji na detalach technicznych dla wymagających klientów z branży motoryzacyjnej oraz z pokrewnych branż technicznych. Zakup projektora pomiarowego jest następnym etapem realizacji założonej strategii rozwoju firmy Kaplast sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tego urządzenia na stronie producenta.

Cyfrowy projektor pomiarowy marki KEYENCE IM-700