Aktualności

Zapytania ofertowe dotyczące wdrożenia oprogramowania do:

  1. Analizy danych produkcyjnych – zapytanie ofertowe nr 1 – do pobrania
  2. Zarządzania projektami – zapytanie ofertowe nr 2 – do pobrania
  3. Elektronicznego obiegu dokumentów – zapytanie ofertowe nr 3 – do pobrania

Informujemy, o przedłużeniu terminu składania ofert. Prosimy zainteresowane firmy o składanie ofert do dnia 15/09/2021.

Kaplast uczestnikiem konferencji: Polsko-Kanadyjska Konferencja Motoryzacyjna: Innowacje i łańcuchy dostaw

W dniach 28-29/06/2021 firma Kaplast będzie uczestniczyć w międzynarodowej konferencji organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH), Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM), Canada Trade Commisioner Service oraz Automotive Parts Manufacturer’s Association (APMA). Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat aktualnych problemów występujących w globalnym łańcuchu dostaw. Jako dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego jesteśmy zobowiązani do zapewnienia ciągłości dostaw dla naszych klientów. Wyzwania, które stoją przed naszą firmą, aby zapewnić ciągłość dostaw, powodują konieczność szukania nowych rozwiązań. Doświadczenia z czasu sprzed pandemii już nie wystarczą. Zapraszamy do udziału w konferencji.

Link do konferencji:

https://www.paih.gov.pl/20210628/Polish-Canadian_Automotive_Conference#

4. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego w Bydgoszczy

W dniach 03.03 do 05.03.2020 odbędą się w Bydgoszczy 4. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego. Firma Kaplast jako członek Bydgoskiego Klastra Przemysłowego zaprasza Państwa do odwiedzenia nas na targach na stoisku nr 82. Więcej informacji zamieszczamy tu.

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych K2019

12/09/2019

W dniach 16.10.2019 do 23.10.2019 odbędą się największe targi tworzyw sztucznych na świecie K 2019 w Düsseldorf. Targi organizowane są co 3 lata i skupiają wszystkich znaczących producentów maszyn, form, peryferii, surowców oraz przetwórców tworzyw sztucznych z całego świata. Czytaj dalej…

 

 

Informacja o przetargu na wykonanie materiałów promocyjnych

01/01/2019

Kaplast Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Oferentów do składania ofert w zakresie druku i produkcji materiałów reklamowych w projekcie:

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.

Zapraszamy do składania ofert.